Temizlik Hizmetlerimiz


Park ve Bahçe, Çocuk Oyun Grupları ve Kondisyon Aletleri Dezenfekte Hizmeti

Açık alanlarda bulunan kent mobilyaları ve spor araçları ile Çocukların oyun alanları milyonlarca mikrobun bulunduğu yerlerdir ve elden ele sürekli olarak çeşitli mikroplar taşınmaktadır. Her gün yüzlerce çocuğun oyun oynadığı alanlar düzenli temizlikleri yapılmadığı zaman çok sayıda hastalığın yayılmasına neden oluyor. Bu riskleri göz önüne aldığımızda çocuk parkları hiç de güvenli ortamlar oluşturmuyorlar. Özellikle çocuklar söz konusu olunca bu konuya daha da önem verilmelidir. Çünkü yetişme çağındaki çocuklarımız pek çok bakteriyi bünyelerine kabul etmeye hazırdırlar. Çocukların bulunmaktan büyük zevk aldığı oyun parklarının, enfeksiyon hastalıklarına neden olmaması için bu alanların kullanımında ve sonrasında hijyen kurallarına azami dikkat edilmesi gerekmektedir. Çocukların güzel vakit geçirmesi için planlanan bu alanların hastalık bulaştıran yerler olmaması için hem yerel yönetimlere hem de toplum ve ailelere önemli sorumluluklar düşmektedir. Öncelikle bu alanlardaki oyun gruplarının hijyen şartlarına uygun plastik malzemeden olması gerekmektedir. Metal malzemenin paslanma nedeniyle risk taşıdığı tespit edilmiştir. Uygun malzemeden imal edilmiş oyun gruplarının, aynı zamanda yeterli sıklıkta temizliğinin yapılması gerekmektedir.
Sağlıklı nesillerin yetişmesi hedefiyle çocukların zamanlarını geçirdiği parkların daha temiz ve hijyenik olması yolunda başlatılan projede, oyun alanlarını her türlü kirlilikten arındırarak dezenfekte edilmesi amaçlanmaktadır. Büyüklerin de unutulmadığı projede kondisyon grupları da aynı şekilde temizlenerek hijyenik olarak kullanım sağlanmaktadır.

Cami ve Okul Temizlik ve Dezenfekte Hizmeti

Eğitim öğretim ve ibadet alanlarının temizliği ve dezenfeksiyonu ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Gıda Sektörü Temizlik ve Dezenfekte Hizmeti

Restaurant, Lokanta, gıda imalatı, catering, gıda dağıtım depoları, yemekhanelerin temizlik ve dezenfeksiyonu ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.