Seyyar Tuvalet ve Kabinler


Seyyar tuvalet, WC Kabin ya da seyyar WC Kabinler işlek merkezlerde veya geçici olarak toplanılan alanlarda herhangi bir etkinlik icra edilirken kalabalıkların tuvalet duş ihtiyaçlarını gidermeye yönelik portatif malzemelerden yapılan tuvaletlerdir. Bu tuvaletler son derece  modern olarak dizayn edilirler, çok kalabalık ortamlarda umumi tuvaletin yer almadığı, toplulukların çok olduğu yerlerde tuvalet ihtiyacını gidermek üzere kurulan ve taşınabilen bu yapılar, topluluklar için büyük bir ihtiyacı gidermektedir. Polybox, Ankara merkezli olup tüm Türkiye’ye kiralanabilir seyyar tuvalet ve kabin servisi vermektedir.

Mobil Tuvalet

mobil seyyar tuvalet

Hammadesi geri dönüşümlü polietilendir.
Boş ağırlıkları 80 Kg’dır. Bu sayede ihtiyaç duyulan noktaya kolayca taşınabilir.
110 cm x 110 cm x 240 cm ebatlarındadır.
Atık ve temiz su bağlantısı gerektirmez.
200 Lt atık haznesi mevcuttur.
45 Lt ayak pompalı lavabo sistemi mevcuttur.
Kristalize çatı malzemesi sayesinde ışığı içeri alarak aydınlık sağlar bu sayede aydınlatma bağlantısı gerektirmez.
Sıvı sabun ve tuvalet kağıdı mevcuttur.
Havalandırma sistemi mevcuttur.

Herhangi bir bağlantı gerektirmediğinden, ihtiyaç duyduğunuz alanda herhangi bir noktada konumlandırabilirsiniz. Özellikle yoğun katılımlı açık alan etkinliklerinde, geniş alana yayılmış ve yüksek katlı inşaatlarda ve altyapının olmadığı veya yetersiz kaldığı alanlarda pratik ve ekonomik çözümler sağlamaktadır. Ankara seyyar tuvalet alanında en popüler ürünlerin başında gelir.

Mobil Pisuvar

mobil pisuvar

Erkek kullanıcalar için tasarlanmıştır.
Bir adet mobil pisuvar ünitesinde 3 veya 4 adet istasyon mevcuttur.
Özellikle erkek katılımcı sayısının ve alkol tüketiminin yoğun olduğu etkinliklerde tercih edilmektedir.

Engelli Tuvaleti

Engelli vatandaşlarımızın kullanımı için belirli standartlara uygun olarak geliştirilmiş olan engelli tuvaletlerimiz, ihtiyaç duyulan alanda en uygun çözümleri sunmaktadır.

Mobil Duş

Dus-2

110cm x 110cm x 250cm ebatlarındadır. 250 litre çatı temiz su deposu mevcuttur. İstenirse su bağlantısı yapılabilir. Duş başlığı ve musluk mevcuttur. Ani ısıtıcılar ile sıcak su sağlanmaktadır. 220 V elektrik bağlantısı gerektirmektedir. Gider bağlantısı gerektirmektedir.

 

Mobil Lavabo

Mobil Lavabo 1

Bir adet mobil lavabo ünitesinde 2 adet ayak pompalı el yıkama istasyonu yer almaktadır.
160 litre temiz su – 180 litre atık su haznesi mevcuttur.
Sıvı sabun ve tuvalet kağıdı bulunmaktadır.
Özellikle yaz aylarında yapılan etkinliklerde sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Soyunma – Giyinme Kabini

Başta sahil alanları, plajlar ve spor organizasyonları olmak üzere her türlü açık veya kapalı alan etkinliklerinde kullanılır.
110cm x 110cm x 240cm ebatlarındadır.
Ayna ve askı mevcuttur.

Polybox Seyyar Tuvaletler

Polybox seyyar tuvaletler gerek konser, toplu piknik, festival, üniversite şenlikleri gibi etkinliklerde gerekse de firmaların şantiye benzeri inşaat alanlarında oldukça yaygın olarak tercih edilen tuvaletlerdir. Prefabrik tuvalet veya portatif tuvalet isimleri ile de bilinen bu seyyar tuvaletler bu türden yerlerde temel ihtiyaçların başında gelmektedir. Hazır tuvalet türü tuvaletlerin kullanılmaması durumunda ise insanların mağdur olmaları, işçilerin performanslarının düşmesi, etkinliğe katılan kişilerin saatlerce tuvalet sırası bekleyerek etkinlikten memnun ayrılmamaları gibi olumsuz durumlar söz konusudur. Böylesi durumlarla karşılaşmamak için sizlere Polybox seyyar wc tercih etmenizi öneriyoruz.

Prefabrik Wc’lerin Özellikleri

Seyyar tuvaletler olarak da bilinen prefabrik tuvaletlerde belirli standart özelliklerin olması gerekir. Bu özellikler seyyar tuvaletlerin daha kullanışlı, uzun ömürlü ve güvenilir olmasını sağlayan özelliklerdir:

Boyut, Wc kabin türü tuvaletlerde belirli standartlardan bahsetmek mümkün. 110 cm X 110 cm X 240 cm’lik boyutları sayesinde konuklarınız veya çalışanlarınız tuvaleti rahat bir şekilde kullanabilirler. Polybox tuvaletlerde ideal hareket kabiliyetinin sağlanabildiğini ve bu sayede kişilerin tuvalet içerisinde rahatlıkla tuvalet ihtiyaçlarını giderdikten sonra pompa sistemi ile çalışan lavabo ile ellerini yıkayabildiklerini söyleyebiliriz.

Temizlik, Prefabrik tuvalet türü tuvaletlerde şüphesiz en temel kriterdir. Polybox tuvaletlerde kullanılan özel kimyasal temizlik sıvıları sayesinde tuvaletin ideal 200 litrelik kapasitesi içerisinde herhangi bir koku yayılması veya diğer türden temizlik sorunları ile karşılaşılmaz. Tuvalet kabinleri içerisinde bulunan lavabo üniteleri sayesinde kişiler kişisel el temizliklerini de rahatlıkla yapabilirler.

Fiyat, Seyyar tuvalet kiralama yaparken  veya satın alırken dikkat etmeniz gereken kriterlerden birisi de fiyat kriteridir. Seyyar tuvalet fiyatları firmadan firmaya değişim gösterebilir. Bu noktada portatif tuvalet fiyatları içerisine nelerin dahil olduğunu ve seyyar tuvaletin özelliklerinin neler olduğunu öğrenmenizde fayda vardır. Polybox’ta en ideal özelliklerin ve fiyatların olduğundan emin olabilirsiniz. Polybox toplu alımlarınızda da birim fiyat üzerinden indirimlere gitmektedir.

Kaliteli, Mobil tuvalet türü tuvaletlerde kaliteyi belirleyen çok sayıda etmen var. Öncelikle tuvaletlerin Polybox tuvaletleri gibi polietilen maddeden üretildiğinden emin olmanız gerekiyor. Aksi takdirde tuvaletlerinizde bir süre sonra hava şartları kaynaklı çökmeler veya ezilmeler görebilirsiniz. Bu türden sorunların önüne geçmek için mutlaka polietilen maddeden üretilmiş seyyar tuvaletleri tercih etmeniz gerekir. Portatif wc’lerde kaliteyi etkileyen diğer bir faktörse içeri gün ışığının girebilmesidir. Eski tipte tuvaletler her ne kadar dayanıklı tuvaletler olsalar da, bu tuvaletler gündüz vakti dahi içeriğe güneş ışığının girmesine izin vermeyen tuvaletlerdi. Günümüzde Polybox tarafından üretilen kristalize çatı özelliğine sahip tuvaletlerde ise gün ışığının içeri girmesi ve tuvaleti kullanan kişilerin rahatlıkla tuvalet içerisinde sorunsuz şekilde ihtiyaçlarını giderebilmesi söz konusudur.

Tuvalet Kabini ve Kullanım Alanları

Tuvalet kabinleri çok geniş kullanım alanlarına sahipler. Polybox’tan tuvalet satın almanız veya kiralamanız durumunda sizlere etkinliğinize veya çalışan kişi sayınıza göre en iyi çözümlerin sunulması da söz konusudur. Polybox seyyar tuvalet fiyatları açısından da beklentilerinizi karşılayacaktır.

Tuvalet kabinleri veya diğer ismiyle prefabrik tuvaletler özellikle etkinliklerde yaygın olarak tercih edilen kabinlerdir. Konser, festival gibi çok sayıda kişinin kısıtlı tuvalet imkanı olan yerlerde sadece umumi tuvaletlerin kullanması söz konusu değildir. Bu gibi durumlarda en yaygın tercih edilen çözüm hatta tek çözüm olarak karşımıza portatif wc türü tuvaletler çıkıyor.

Etkinliklerin haricinde prefabrik tuvaletler özellikle inşaat şantiyelerinde de yaygın olarak tercih edilmektedir. Polybox ürünleri arasında mobil duşlar ve mobil tuvaletler şantiye benzeri yerlerde yaygın olarak tercih edilirken, engelli tuvaletleri ve mobil pisuarlar ise konser ve festivallerde yaygın olarak tercih edilirler.